Hakkında

Hakkında

Rehber Bozüyük insanların gezip eğlenebileceği mekân ve yerlerin konumları, çeşitli etkinlikler ve değerlendirilmeleri konusunda kolayca ulaşılabilecek bir platformdur. Genel olarak ilçeye yeni gelmiş insanların kısa sürede ilçe hakkında bilgi sahibi olmasına yarayan bir araçtır. Hedefleri doğrultusunda Bozüyük ilçesi için daha pek çok yeni özelliği katmak istemektedirler. Tamamen kullanıcı odaklı olarak basit tasarımı ve anlaşılabilir kullanımı ile yeni katılan insanları da kolayca bünyesine dahil edebilmektedir. Sektör içerisinde eşi benzeri olmayan Rehber Bozüyük bütün fonksiyonları kendi bünyesinde barındırarak site kullanıcılarını başka bir platforma bağımlı hale getirmemektedir. İlçedeki bütün etkinlik, yer ve mekânları güzel bir şekilde derleyerek ulaşımı kolay hale getirmektedir.

Neden Rehber Bozüyük?

Rehber Bozüyük ilçenin ilk ve tek etkinlik platformu olarak sektöre giriş yapmıştır. Bünyesi içerisinde de sadece etkinlikleri derlemeyerek pek çok ihtiyaca yönelik faaliyet göstermektedir. İlçede bulunan piknik alanları, kamp alanları, bütün işletme ve dükkânlar, eczaneler, çeşitli etkinlik alanları, canlı müzik mekânları ve diğer bütün eğlence merkezleri platform içerisinde listelenmektedir. Bunların yanında da çeşitli tarihi ve doğa alanlarını gezmek isteyen kişiler için de tarihi alanların konumları ve merkezleri, çeşitli park alanları ve adresleri platformda bulunmaktadır. Bozüyük ilçesindeki bütün merkezlerin de açılış kapanış saatleri platformda bulunarak kullanıcılara daha detaylı bilgi vermektedir. İlçeye gelecek olan yabancı bir kişinin kolaylıkla bütün merkezleri keşfetmesi ve konumlarına ulaşması bu şekilde sağlanmaktadır. Bunun yanında kullanıcıların da bu yer ve mekânları değerlendirme imkânı bulunmaktadır. Puanlama sistemi ile birlikte gidilen bir etkinliğin ya da mekânın diğer kullanıcılara fikir vermesi açısından değerlendirilmesi yapılmaktadır. Böylelikle ilk defa bir yere gidecek olan kişilere yardımcı olunmaktadır. Yeme-içme yerlerinden canlı müzik mekânlarına kadar bütün ilçe etkinlikleri platform içerisinde derlenerek eklenmektedir.

Amaç ve Hedefleri Neler?

Rehber Bozüyük kısa zaman içerisinde sektörün birincisi olarak kullanıcılara daha fazla fayda sağlamak için daha farklı alanlara da yönelmek istemektedir. İnsanların herhangi bir yeni açılan mekâna gitmeden önce platforma girerek yorumları ve puanları kolay bir şekilde değerlendirmesini sağlamak en öncü amaçlarındandır. Genel olarak ise kullanıcıların toplandığı bir platform olarak etkinliklerin ve mekânların özgürce değerlendirilmesi ve yorumlanmasını sağlamak istemektedirler. Bunun yanında Bozüyük ilçesini hiç bilmeyen bir kişinin bile kolaylıkla fikir sahibi olması ve fayda sağlaması için çalışmalarına hedefleri doğrultusunda devam etmektedirler. En kısa zamanda ilçedeki bütün etkinlik ve mekânları platformlarına dahil ederek insanların en uğrak sitelerine haline gelmek için yeniliklerini sürdürmektedirler.

Our Team

Creative professionals

Aliquam arcu enim, pretium id arcu eget, tempor blandit ante. Nullam mollis arcu ut quam tempor, et fermentum nisl dictum.

Özellikler

RehberBozüyük'te Neler Yapılır?

Yerler

Tarihi eser, gezilip görülmesi gereken yerler, kamp alanları, piknik alanları, müzeler gibi bir çok ziyaret edebileceğiniz veya gidip görebileceğiniz yerleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Mekanlar

Aradığınız tüm dükkanların, mekanların ve binaların konumunu kolaylıkla bulabilirsiniz ve açılış kapanış saatlerine ulaşabilirsiniz.

Etkinlikler

Büyük konserler, canlı müzikler ve bir çok aktiviteleri takip edebilir, hiç birini kaçırmadan eğlencenize kaldığı yerden devam edersiniz 🙂

Yazarlar

En İyi Yazarlar