Koşullar

Kullanım Koşulları

Rehber Bozüyük mekân ve etkinlik sahiplerinin hakları doğrultusunda kullanıcılarına çeşitli kullanım koşulları sunmaktadır. Bu kullanım koşullarına uymayan ya da aykırı davranış gösteren kullanıcılara platformu kullanmayı devam etmemeleri için uyarılar gönderilmektedir. Kötü niyetli faaliyetler gösteren kullanıcıların ise platformda uzaklaştırılması için üyelik sözleşmesinde bulunan adımlar uygulanmaktadır. Kullanıcıların ise üye olurken bu yaptırımları onayladığı ve kabul ettiği göz önüne alınmaktadır. Sistem içerisinden uzaklaştırılan hiçbir kullanıcının faaliyeti Rehber Bozüyük tarafından üstlenmemektedir. Platformun kötü anılmaması ya da kötü amaçlı kullanılmaması için Rehber Bozüyük hiçbir kullanıcı hatasını ya da faaliyetini kabul etmemektedir. Her kullanıcı yaptığı suçtan sorumlu tutulmaktadır. Bu konuda geniş bir kullanıcı üyelik sözleşmesi kayıt olunurken kullanıcılara iletilmektedir ve kabul edilmektedir.

Rehber Bozüyük tarafından yapılması kabul edilmeyen bazı davranış ve faaliyetler ise şu şekildedir:

  • Hiçbir kullanıcı kötü niyetli faaliyet gösteremez.
  • Hiçbir kullanıcı başka bir kullanıcının bilgilerini izinsiz bir şekilde başka bir sistem, platform ya da kişiyle paylaşamaz.
  • Platform içerisinde diğer kullanıcıları rahatsız edecek şekilde faaliyet gösterilemez.
  • Hiçbir kullanıcı platform içerisindeki etkinlik ya da mekânlara haksız yere düşük puan veremez.
  • Sistemde bulunan hiçbir etkinlik ya da mekân haksız yere kötülenemez.
  • Sistemin politikaları gereği kullanıcıların sistem kurallarına aykırı bir şekilde işlem yapması kabul edilemez.
  • Hiçbir şekilde yasal olmayan çalışma ve faaliyetlere izin verilmemektedir.

Kullanıcıların Üye Olurken Kabul Ettiği Politikalar

Rehber Bozüyük bünyesine dahil olan kullanıcıların üye olurken ya da sisteme giriş yaparken kabul ettiği özel politikalar bulunmaktadır. Bu politikaların bütün kullanıcılar tarafından kabul edildiği ve uyulması gerektiği üyelik sözleşmesinde yer almaktadır. Kullanıcılar Rehber Bozüyük platformu politikaları gereği sistemin huzurunu ve faaliyetlerini engellememeyi kabul etmektedir. Hiçbir şekilde sistemde bulunan görsel, içerik, isim ya da numaraları başka bir yerde kullanmayacaklarını onaylamaktadırlar. Ahlaka ve yasalara aykırı bir şekilde faaliyet göstermeyeceklerini ve hiçbir yasa dışı işlem yapmayacaklarını Rehber Bozüyük politikaları gereği kabul etmektedirler. Şirket sorumlulukları gereği sadece platform faaliyetleri ve sonuçları üstlenilmektedir. Kullanıcıların bu politikalara aykırı hiçbir davranışı Rehber Bozüyük tarafından kabul edilmemektedir. Her kullanıcı kendinden sorumlu olmaktadır.