Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Rehber Bozüyük tamamen kullanıcı gizliliğini ve güvenliğini önemsemektedir. Bu noktada ise kullanıcılarının bilgilerini en yüksek seviyede muhafaza ederek dışarıdan bir saldırıya karşı güvenli bir şekilde saklamaktadır. Özellikle sektörün en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanarak özel kullanıcı bilgilerini siber saldırılara karşı güvenle sistemde tutmaktadır. Binlerce kullanıcının giriş yaptığı Rehber Bozüyük kullanıcı odağını ve güvenliğini en üst düzeyde tuttuğu için hiçbir şekilde bu bilgileri kimseyle paylaşmamaktadır. Bilgilerin ne olursa olsun gizli kalması ve başka platformlarda kullanılmaması için onay alınmadan bilgi sızdırılmasına olanak vermemektedir. Kullanıcılarının özel bilgileri de sistem içerisinde güvenle tutularak hiçbir şekilde kimseyle paylaşılmamaktadır.

Rehber Bozüyük Kullanıcı Güvenliği

Rehber Bozüyük kullanıcıların güvenliği için çeşitli özel sistemleri kullanmaktadır. Genel olarak sektörün birincisi olan bu sistemler sayesinde platform içerisindeki hiçbir bilgi izinsiz bir şekilde dışarıya sızdırılmamaktadır. Çeşitli devlet yasaları ve İnternet güvenlik yasaları gereğince özenle üzerinde çalışılan gizlilik ve güvenlik alanları kullanıcı memnuniyeti ve güvenliği açısından her zaman en öncü adımlardan olmaktadır. Kullanıcılar platforma üye olurken bu gizlilik politikalarını inceleyebilme fırsatını elde etmektedir. Gizlilik politikası her kullanıcı için okunabilir olduğundan dolayı üye olunurken kabul edilen politikanın neleri kapsadığı kolay bir şekilde incelenebilmektedir. Hiçbir kullanıcının izni ve isteği olmadan bilgilerin farklı bir platform, sistem ya da kişi ile paylaşılması mümkün olmamaktadır. Kullanıcıların bu izinleri yazılı ve resmi bir şekilde vermesi halinde paylaşımlar gerçekleşebilmektedir.

Veri ve İçerik Güvenliği

Rehber Bozüyük ilçe içerisindeki bütün etkinlik, yer ve mekânları platform içerisine derlemek istediğinden dolayı bu amacı gerçekleştirirken veri güvenliği ve içerik güvenliğine üst düzey dikkat etmektedir. Bu noktada ise platform içerisine aktarılan içeriklerin veri güvenliği açısından hiçbir açık vermemektedir. Son teknoloji veri güvenliği hizmetlerinden faydalanarak geleceğe yönelik uzun süreli bir platform oluşturmaktadır. Kullanıcıların gönül rahatlığı ile platformda dolaşabilmesi ve bir sıkıntı yaşamaması için güvenlik alanına çok daha önem vererek faaliyetlerini sürdürmektedir. Sistem veri güvenliği olarak sektörün en öncü web sitelerinden biri olan Rehber Bozüyük bu alanda daha pek çok yeniliği ve öncülüğüyle çalışmalarına devam etmektedir.

Bizimle İetişime Geçin

Gizlilik uygulamalarımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, kişisel bilgilerinizi nasıl yönettiğimiz konusunda endişeleriniz varsa, lütfen bize iletisim@rehberbozuyuk.com adresinden e-posta yoluyla ulaşın.